Srpen 2011


Bonusy: Skript

29. srpna 2011 v 16:40 | Lyra |  S - za scénou

Na internetu se objevil scénář k Dakotiné Epizodě, tentokrát v pořadí čtvrté. Bude to určitě paráda. Jen připomínám, že premiéra nové řady SKINS je v Lednu. Tudíž nám zbývají asi tak 4 měsíce a bude tu zas hromada novinek, tak se těšte! Doufám ale, že Dakota bude aktivnější, nechci, aby tu ty další měsíce bylo prázdno :/


Za scénou: Bonusy

19. srpna 2011 v 16:24 | Lyra |  V- The Golden Compass

Našla jsem pro vás video, jak se natáčel zlatý kompas - vytváření daemonů a medvědů kyrysníků.

Animace 11

18. srpna 2011 v 13:19 | Lyra |  Animace

Kapitola pátá

15. srpna 2011 v 18:29 | Lyra |  My Diary
Zatímco Célie něco ve předu hlaholila svým pisklavým hláskem, Agáta nemohla spustit oči z onoho stromu.Byl opravdu okouzlující. Když se ale podívala pořádně, zůstala stát s otevřenou pusou. Strom nebyl jen tak ledajaký! Agáta si protřela oči, aby se ujistila, zda-li se jí to jen nezdá. Byla to pravda. Mohutné kořeny stromu výrůstaly rovnou z hvězdami poseté oblohy a vyrůstaly v robustní kmen. Ten se potom dále větvil v nekutečně velkou, krásnou korunu, která byla ověnčená malými tvorečky s lucerničkou v ruce.
" Co tu jen tak stojíš? Copak jsi nikdy neviděla palác?!" vykřikla nazlobeně Célie a táhla Agátu dále po úzké pěšince. " Historie paláce se táhne až do dob Urovů. Už mnohokrát ho nepřátelé obléhali, ale nikdy se jim to nepodařilo." broukala zamyšleně Agátina společnice a neustále zrychlovala krok. Zachvíli musela holčička skoro běžet, aby jí stačila.
" Musím si odpočinout, nejsem zvyklá na tak rychlou chůzi." namítla Agáta, zastavila se a vyvalila se do měkounké trávy.
" To ale nemůžeš! Brzy začne druhá noc! " vyprskla, vytáhla z kapsy maličké hodinky a nervózně na ně poklepala.
" Co je to druhá noc?" " Není čas na vysvětlování. Je velmi nebezpečné po tu dobu zůstávat venku. Všichni obyvatelé země Noci jsou již na tento úkaz zvyklí, ale stejně se čas od času stane nějaké neštěstí. Tak zvedni ten svůj zadek a jdeme! "
Agáta viděla v Céliiných drobných očkách strach a tak vstala a vydala se rychle za ní.
Připadalo jí, že už jdou celou věčnost, ale palác jakoby se od nich stále vzdaloval. "Je to možné?" pomyslela si.