Listopad 2011

BAFTA Children's 2011

29. listopadu 2011 v 15:30 | Lyra |  Video Archive
Dakota uváděla BAFTA Children's 2011 spolu ze svým hereckým kolegou ze skins.


Také přidávám rozhovor, který se odehrál po celé akci:

Překlad:
O: Je úžasné mít vás tu v zákulisí, právě jste oduváděli BAFTA, jak to šlo?
D: Myslím že dobře..
CH: Jo, bylo to fakt skvělé, ale byla velká pozornost a bylo to těžší než jsem předpokládal a měl jsem strach, že to zkazím. Ale šlo to podle plánu.

O: Samozřejmě, dnešní večer je o mladých nadaných umělcích a oceňování jejich výkonů, proč si myslíte že je důležité mít takovéto akce?
CH: Myslím že s tím každý vyrůstal a pamatujete si tyto programy po celý zbytek vašeho života, zrovna já jsem velký fanoušek Dvojčat a vždycky budu. Myslím si že zasluhují ocenění.

O: Dakoto, když jste byla malá, jaké pořady jste měla ráda?
D: Bylo toho hrozně moc, prakticky jsem se ani nepohnula od televize. Moje oblíbené byly..Pan Bam, to se mi moc líbilo. A ještě..pamatuje si někdo Okey Douke?

O: Já ano, děkuji že jste ho zmínila!
D: Okey Douke bylo úžasný! Ale i spousta dalších pořadů. Pamatuju si také Teletubbies, samozřejmě.

O: Úžasná kolekce pořadů, mluvíme-li o úžasných pořadech, dostáváme se ke Skins ve které máte velké role. A také velké fanouškovské zastoupení - hlavně vaše role.
D: Děkuji. Bylo to úžasné, ale zase tolik odlišné od toho co jsem točila předtím, a ona je také ode mě odlišná jako postava. Hlavně tento rok ji změnili dost a je tu hodně vzrušujících nových věcí.

O: Show se přehupuje do druhé sezóny, na co se těšíte, v rámci své postavy? Co přinese budoucnot?
D: Tato série bude mnohem komplikovanější než ta předchozí, všechny jejich problémy, celkově bude ohodně tmavší, hned od první epizody všichni budou zaměstnaní a tak to zamíchá zbytkem série. Zpochybní se jejich vztahy, takže bylo velmi zajímavé se dostat zpátky do role, experimentovat a zkoušet. Nemohu prozradit moc, uvidíte v Lednu!


Svítá na lepší časy!

21. listopadu 2011 v 22:00 | Lyra |  My Diary
Myslím, že Dakota se nám začíná zase pomalu rozjíždět a už je aktivní. Čeká nás nový photoshoot, který nafotila s její seriálovou kolegyní Jessicou Sullou. zde malá ochutnávka:

také se dříve či později roztrhne lavina se skins upoutávkami a videi. Takže se máte na co těšit. A já také;)

Kapitola šestá

17. listopadu 2011 v 13:05 | Lyra |  My Diary
Célie neustále zrychlovala krok, ale Agáta jí stačila. Ikdyž byla unavená, věděla, že pokud si nepospíší stane se něco strašného. Sběhly s vyšlapané stezky a prodíraly se hustým houštím. Agátě se neustále pod nohy pletly šlahouny maliníků, často o ně zakopávala. Až tu najednou vyšli z chrastí a na malém paloučku stála chaloupka. Célie zaťukala.
"Kdo tam?" Ozval se tichounký hlásek zpoza dveří. "To jsem já, Célie." Odpověděla Agátina společnice.
Dveře se pomalu otevřely a vykoukl z nich tvor, na vlas stejný jako Célie. "Pojďte dál." Hlesl a zkoumavě si Agátu prohlížel.
" Máte štěstí, za chvíli začne druhá noc, v tuto dobu jste se neměly toulat samy lesem." " Vím, ale člověk není tak rychlý jako my Rovane." odpověděla Célie. Agáta už se nadechovala, aby řekla něco na svou obranu, jenže již zmíněný Rovan jí nenechal slovo a hned začal s rozkazy. " Cé, ulož slečnu do spací sítě a dej jí nějaké přikrývky. Je už dosti pozdě a měli bychom se uložit ke spánku." Malý tvor začal poskakovat podle Rovanových rozkazů. Za chvíli už Agáta ležela ve velmi pohodlné síti. Netrvalo jí dlouho a usnula.

Dakota se připojila na Twitter!

9. listopadu 2011 v 19:29 | Lyra |  Dění

Ano vážení přátelé, je to pravda, odteď můžete Dakotě napsat i na twitter!:-)